Aktualizováno
14.03.2015

 

  

 Úvod
 O mně
 Ceník a služby
     Výklad karet
     Astrologie
 Články
 Kineziologie One Brain
 Tarot
     Prolog
     Historie a původ
     Symbolika tarotu
     Velká Arkána
     Malá Arkána
     Dvorní karty
     Galerie tarotu
     Způsoby výkladu
 Astrologie
     O astrologii
     Historie astrologie
     Mytologie
     Data slavných
 Horoskopy
     Keltský
     Čínský
     Egyptský
     Indický
     Sextrologie
 Karty Madam Lenormand
 Cikánské karty
 Mystický Kipper
 Runy
 Andělská terapie
 Etika výkladu
 Co čekat od výkladu
 Odkazy
 Různé
 Recenze a reakce
 Archiv
 Kontakt
 

Ankety 

Váhy

Základní Vzduch
Vládnoucí planeta: Venuše
Část těla:Ledviny
Odpovídající karta Velké Arkány: Vyrovnání/Spravedlnost
Klíčová slova: rovnováha, diplomacie, příbuzenství

Váhy jsou diplomaty zvěrokruhu. Ve snaze vyhnout se neshodám zapojí veškerý šarm a věnují vám nejzářivější úsměv, udělají vše, co je v jejich silách, jen aby zůstal zachován klid a mír. Srdečné, laskavé kultivované Váhy touží po popularitě. Patří k vzdušným znamením, šíří kolem sebe tedy lehkost, jsou přátelské, inteligentní a společenské. Jedincům narozených ve znamení Vah vládne Venuše, tudíž si potrpí na mezilidské vztahy a jsou připraveni vidět věci i z pohledu druhých. Proto potřebují partnera, aby jim sloužil jako zrcadlo k lepšímu pochopení sama sebe. Váhy jsou odborníky na spravedlnost a slušné jednání, než učiní rozhodnutí, vše pečlivě uváží. V každé situaci ohromující soudností a logikou probírají všechna pro a proti. Díky tomu ovládají umění vyjednávání a kompromisu. Mohou však být nerozhodné a neschopné vyvozovat závěry. Pro jedince narozené v tomto znamení, je klíčovým slovem rovnováha. Pracují na vlastním uvědomění a vnitřním uspořádání, stávají se tak sebevědomějšími a tlumí tak sklony závislosti na druhých. Váhy se zkrátka potřebují naučit stát za svými názory i v případě, že si tím přivodí nepříjemnosti.

Váhám vládne Venuše a jedinci narození v tomto znamení mají rádi společnost, jsou elegantní a nadevše milují krásné věci a luxus. Jejich domovy bývají atraktivní a ony samy mají od přírody nadání vyniknout v některém uměleckém oboru. Mají přirozený cit pro barvy a potřebují být obklopeny příjemným a harmonickým prostředím, jinak nejsou šťastné. Slabost pro krásu bývá patrná i z jejich zevnějšku, dělají vše, aby vypadaly co nejlépe.

Jako znamenití hostitelé a hostitelky milují události, kde se pojí družnost s láskou. Například svatby nebo malá rodinná a přátelská setkání. Jsou velkými romantiky a vždy ocení dárek v podobě květin nebo čokolády, neboť právě ten uspokojí touhu duše po kráse a zároveň slabost pro vše sladké. Můžete-li nabídnout trochu lásky a náklonnosti pak jistě najdete cestičku k jejich srdci.