Aktualizováno
14.03.2015

 

  

 Úvod
 O mně
 Ceník a služby
     Výklad karet
     Astrologie
 Články
 Kineziologie One Brain
 Tarot
     Prolog
     Historie a původ
     Symbolika tarotu
     Velká Arkána
     Malá Arkána
     Dvorní karty
     Galerie tarotu
     Způsoby výkladu
 Astrologie
     O astrologii
     Historie astrologie
     Mytologie
     Data slavných
 Horoskopy
     Keltský
     Čínský
     Egyptský
     Indický
     Sextrologie
 Karty Madam Lenormand
 Cikánské karty
 Mystický Kipper
 Runy
 Andělská terapie
 Etika výkladu
 Co čekat od výkladu
 Odkazy
 Různé
 Recenze a reakce
 Archiv
 Kontakt
 

Ankety 

Osud míchá karty, hrajeme však my
Arthur Schopenhauer

Něco málo o mně

Jmenuju se Pavlína Meluzinová a narodila jsem se 11.11.1974. Numerologové si řeknou, jak asi sama se sebou mohu vydržet s tolika jedničkami v datu narození. A navíc ve znamení Štíra a s ascendentem v Raku. No, nikdo to nemáme lehké ;-)

Když mě okolnosti přivedly k napsání tohoto „esoterického curriculum vitae“, tak jsem musela zapřemýšlet, kdy to všechno vlastně začalo.

Některé věci už těžko člověk dohledá.Těžko říct jestli někdy na základní škole při hodinách přírodopisu či fyziky. Já s oblibou uvádím, že to bylo někdy v období nástupu periody.Tenkrát někdy mi došlo, že astrologické či alchymistické „Jak nahoře, tak dole“ asi opravdu funguje.A takových příkladů najdeme v lidském životě mnohem víc.Stačí se zamyslet. Tehdy mě ovšem poznání že cyklus Luny je stejný jako ženský cyklus, nastartovalo v hledání dalších souvislostí mezi tím co se děje „nahoře“ s tím, co se děje „dole“.

Tak tady jsou asi začátky mého zájmu o hledání souvislostí.

Pak nastalo dlouhé období samostudia a návštěv různých kurzů. Také mi život přivedl do cesty mnoho lidí, kteří podpořili moji zvídavost a nebo přivedli k věcem pro mě úplně novým.

Nutno vzpomenout, že na počátku mé cesty stálo Centrum duchovních cest - Gaia a Iva Tapi Synáková. Tam jsem se seznámila s Tarotem a nechala se zasvětit do Reiky. Dále jsem prohlubovala znalosti astrologie a Tarotu. Přičichla jsem k numerologii, runám, kabale, magii i východním naukám a osvojila si práci se siderickým kyvadlem.

Jako každý jsem začala vykládat Tarot a dělat horoskopy sobě, rodině a nejbližším kamarádům a známým.

Postupem času se rozrůstal i počet lidí kteří mě opětovně žádali o výklad. Tak jsem začala sbírat zkušenosti, znalosti a učila se řeč Tarotu.

Dnes už jsem si vytvořila vlastní systém konzultací a snažím se o komplexní vidění situace. Používám všech svých znalostí, jak astrologie, numerologie, tak kabaly a archetypů. Při výkladu se mi osvědčilo i používání siderického kyvadla.

Pokud chcete vědět víc o mé práci, budu ráda, když nahlédnete do dalších sekcí mých stránek.

A nebo mě kontaktujete.

Přeji Vám, abyste s těmi kartami, co Vám osud  rozdá, uměli hrát co nejlépe.