Aktualizováno
14.03.2015

 

  

 Úvod
 O mně
 Ceník a služby
     Výklad karet
     Astrologie
 Články
 Kineziologie One Brain
 Tarot
     Prolog
     Historie a původ
     Symbolika tarotu
     Velká Arkána
     Malá Arkána
     Dvorní karty
     Galerie tarotu
     Způsoby výkladu
 Astrologie
     O astrologii
     Historie astrologie
     Mytologie
     Data slavných
 Horoskopy
     Keltský
     Čínský
     Egyptský
     Indický
     Sextrologie
 Karty Madam Lenormand
 Cikánské karty
 Mystický Kipper
 Runy
 Andělská terapie
 Etika výkladu
 Co čekat od výkladu
 Odkazy
 Různé
 Recenze a reakce
 Archiv
 Kontakt
 

Ankety 

CENÍK A SLUŽBY – ASTROLOGIE

Nabízím zpracování horoskopů. Hotové horoskopy zasílám na mail v PDF formátu. V případě zájmu i tištěné, vhodné např. jako dárek.


NATIVNÍ  HOROSKOP - RADIX


Postavení planet a vesmírných bodů v okamžiku narození člověka ukazuje s udivující přesností jeho životní vzorec, souhrn vlastností, předpokladů, úkolů, životních lekcí, směru rozvoje.Přidávám i karmický rozbor a vhled do problémů.

O tom, že lidé nepřicházejí na svět jako "nepopsané tabule", že určité rysy jsou nám vrozeny a že se každý v průběhu života mění a vyvíjí, hovoří i moderní  psychologie.

Abychom nalezli naši správnou životní cestu, musíme nejprve poznat sami sebe. Kdo jsme, proč jsme tady, odkud a kam jdeme. K tomu slouží právě nativní horoskop - radix, jako základní prvek astrologického poradenství.

Horoskop neříká, jak přesně bude náš život probíhat. Každý máme svou vlastní svobodu a možnosti. Horoskop je pouze mapa, podle které můžeme jít. Pokud chceme.

Žádat odpovědi typu "jak to bude, jak to dopadne, mám to udělat..." je zbavování se vlastní odpovědnosti a přenášení rozhodování o svém životě na někoho jiného. Tzv. "jistotu" dává pouze pokleslé věštectví. Tradiční divinace vám poskytuje inspiraci, náhled na situaci, pochopení, směr.
 

Cena nativního horoskopu, cca 10-15 stránek A4 600,-


DĚTSKÝ HOROSKOP


Je vhodný pro děti do 15 let.

Analýza horoskopu dítěte je určena rodičům, prarodičům a všem, kterým záleží na zdravém vývoji a spokojenosti dítěte, tedy těm, kteří chtějí zmapovat jeho jedinečné schopnosti a pomoci je rozvinout.

Analýza horoskopu dítěte poskytuje ucelený obraz jeho osobnosti. Odhaluje neznámá zákoutí charakteru, ukazuje na skrytý potenciál, popisuje jeho citové potřeby, intelekt, kreativitu a to, jaké fyzické aktivity a sport ho pravděpodobně budou přitahovat. V horoskopu je také popsán vztah k rodičům, a jak je dítě vnímá. V neposlední řadě je tam kapitola o oblastech strachu a úzkosti, jejichž pochopení je důležité pro hlubší porozumění dítěti.
 

Cena dětského horoskopu cca 10- 15 stránek A4  600,-
Každé další dítě 500,-

 

Cena horoskopu se může navýšit i o vaše přání zařadit do horoskopu synastrické porovnání se sourozenci, prarodiči, učiteli nebo případnými transity do určité doby.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP – SYNASTRIE

 

Vztah dvou osob se zkoumá vzájemným porovnáním jejich horoskopů, položením jejich radixů "na sebe". Můžeme sledovat, v jakých oblastech jsou oba pro sebe užiteční, kde jsou jejich společné silné a slabé stránky, v čem si rozumějí či nerozumějí, kde mohou vznikat konflikty a jak je řešit.

Dá se posoudit vzájemná kompatibilita, slučitelnost dvou lidí, povaha vztahu. Nelze ale přímo říci, zda určitý partner je pro vás vhodný či nevhodný.
 

Dramatický, nesouladný, "italský" vztah plný nezvládaných emocí a hádek nás může mnohé naučit, zatímco splynutí duší, božský sňatek, "hieros gamos", dostáváme až za odměnu poté, co jsme poznali pravou podstatu bezpodmínečné, nevlastnící lásky jako starosti o dobro druhého.


Partnerský horoskop - synastrie - se většinou používá pro vztah muže a ženy, se zaměřením na oblast milostných vztahů, sexu, manželství. Lze ale sledovat spojení jakýchkoliv dvou lidí, gayů, lesbiček, ale i rodičů a dětí, sourozenců, kolegů v práci, nadřízeného a podřízeného atd.
                  

Cena partnerského horoskopu cca 25 -30 stránek A4  1200,-
Přidání dalšího partnera k porovnání 600,-

Termín dodání vypracovaných horoskopů je 2-3 týdny
záloha ve výši 50% ceny před zahájením zpracování horoskopu,
doplatek na základě výzvy před odesláním, hotově v případě osobního předání, nebo na dobírku.

Číslo bankovního účtu pro platbu převodem: 162885702 / 0600
Jako variabilní symbol uveďte prvních 6 číslic rodného čísla (bez "lomeno").